Thompson i ‘pedagogija postiđivanja’ ili tko to Hrvatima nameće komplekse

Thompsonov koncert u Imotskom izgledao je i s moje poljske distance kao jedno od važnijih nacionalnih događanja u Hrvatskoj u zadnjih par godina. Nisam nikada bio fan Marka Perkovića, njegova glazba u striktno estetskom smislu uglavnom me ostavlja ravnodušnim (“Lijepa li si” je dojmljiva pjesma), ali svatko tko ne pati od potpune obamrlosti osjetila na … Nastavi čitati Thompson i ‘pedagogija postiđivanja’ ili tko to Hrvatima nameće komplekse